Robotombow Rules!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robotombow Rules!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

XP kazanmanın kolay yolu

YazarMesaj
Admin
Admin

XP kazanmanın kolay yolu Empty
MesajKonu: XP kazanmanın kolay yolu   XP kazanmanın kolay yolu Icon_minitimePtsi Ekim 13, 2008 1:24 am

Sizden daha yüksek seviyede birini vurunca, enerjiyi sıfırlamasanız bile yüksek XP kazanıyorsunuz. Hatta oyunda ilk sıfırlanan siz bile olsanız XP tavana vurabiliyor. Hızlı gelişmenin en kolay yolu yüksek seviyelerin odasında takılmak.
https://robotombow.hareketforum.net
kalamar

kalamar

MesajKonu: Geri: XP kazanmanın kolay yolu   XP kazanmanın kolay yolu Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 5:12 pm

Evet yüksek seviyedeki birinin odasına girmek yüksek xp puanları sağlıyor; ancak o odaya girmek Paris Hiltonunkine girmek kadar kolay değil. Hani demek istediğim paranız varsa gider kolayca Paris'teki Hilton oteline girebilirsiniz. Ancak burada paranız olsa da seviyeniz düşükse nadiren yüksek seviyelilerin odasına girebilirsiniz. Bunun kolay yolu nedir? Dört farklı düzeyde robot kasarsınız, bunları bir odaya alırsınız, sırayla birbirlerini vurdurursunuz. Kilitli odalara bakarsanız görürsünüz. Misal Nurettin1 (seviye 5), Nurettin 2 (seviye 7), Nurettin 3 (seviye 10) ve Nurettin 2000 (seviye 16) (Bu sonuncuyu ilk açmıştır kişi, keza 2000 bir robot havası katmaktadır Nurettin'e). Sırayal 7 5'i, 10 7'yi ve 16 10'u sıfırlar. Muazzam xp puanlarına ulaşırsınız. Bu tip durumlar için kilitli odalara şöyle bir bakmak kafidir. Peki ne oldu böyle? Kendi çalar kendi oynar misali zevk alamazsınız bu durumdan. Oysa oyun oynuyoruz, zevk için yani. Amaç sadece kazanmak değil ki. Tabi kazansanız da fena olmaz. Ama hem zevk hem de ödül kazanmak, ödevlerin yorgunluğunu atmak için birebirdir. Şimdi ikinci mesajım da başka bir konuya değineceğim (sanki mecliste oturum açıyo dümbelek diyebilirsiniz, haklısınızdır) Surprised
http://www.abcgallery.com/
kalamar

kalamar

MesajKonu: Geri: XP kazanmanın kolay yolu   XP kazanmanın kolay yolu Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 5:19 pm

Peki niye almıyorlar odaya yüksek seviyeliler. Ne kadar sıfıra yaklaştırırsa yaklaştırsın seviye 6 bir robot seviye 4 teki bir robot tarafından sıfırlanırsa atıyorum -300 puan kaybedecek. Niye alsın ki bu adamı. Ben olsam almam. Almıyorum da pek tabi-i. Bence seviye atlamak zorlaştırılırsa, toplam 10 seviye olup da seviye çeşitliliği azaltılırsa daha çok aynı seviyede robot olacağından oyun daha zevkli hale getirilebilir. Örneğin 10000 'de seviye 2, 30000 de 3, 500000'de 4, 100000'de 5 böyle gider. Neyse velhasılı kelam (sözün özü) bu oyun çok daha eğlenceli bir hale getirilebilir. Saygılar... Sevgiler...
http://www.abcgallery.com/
zorlu

MesajKonu: xp kazanma   XP kazanmanın kolay yolu Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 1:38 am

Evet belki dediğin gibi olsa işe yarayabilirdi ama bu seferde silah ve kalkan çeşitlerini kullanmak zor olabilirdi.Aslında sorun insanların hediye takıntısı millet zevk için oynamıyor.Ayrıca xp için sadece üst level larla oynamak gerekmiyor.Nasıl 1 den 2 ye çıkarken 1 leri yenerek çıktık aynı şey üst basamaklardada geçerli.Tek sorun kimse kendi levelındaki adamları bulamıyor.Sanırım buda 2-3 gune kadar düzelir çünkü herkes yavaş yavaş level atlıyor.
Lazzow

MesajKonu: Geri: XP kazanmanın kolay yolu   XP kazanmanın kolay yolu Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 4:15 pm

Evet oyunda büyük bir açık var ve bunun yüzünden bende oyundan soğuyorum resmen. Bakıyorum adamlar kapanmış odalara birbirlerine kıyak yapıyolar. Bu açığı düzeltirlerse oyun süper olur gerçekten
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: XP kazanmanın kolay yolu   XP kazanmanın kolay yolu Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 6:08 am

Aslında adamlar hile yapıyor sayılmazlar. Kendi kendilerine kasıp puan toplamaya çalışyorlar. Başka multi player oyunlarda da aynı durum var. Bir sürü oyuncu multi hesapla kendine fazladan puan kazandırıyor.
Fakat merak ediyorum, Türkiye de ilk defa yapılmış böyle bir oyunun keyfini çıkarmaktansa angut gibi bir odaya kapanıp kendi kendini vurmanın ne zevki var. 100 deği 500 seviye atlasan ne farkeder. Aynayla saklambaç oyna daha iyi be arkadaşım.
Oyunun hediyeleri böyle milyarlık şeyler falan olsa anlıycam da bi tane iPod için bu kadar hırslı olmayı anlamıyorum.
Bu tür oyuncular her zaman oluyor ve olacak. Oyun oynamaktan zerre anlamayan bi sürü gerzek dolaşıyor ortada. Önmeli olan seviye puan durumlarına çok fazla kafa takmadan, oyundan alabildiğin kadar zevk almak. Gerisi hikaye.
https://robotombow.hareketforum.net

XP kazanmanın kolay yolu
1 sayfadaki 1 sayfası