Robotombow Rules!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robotombow Rules!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!!

YazarMesaj
Admin
Admin

Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!! Empty
MesajKonu: Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!!   Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!! Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 5:34 am

Klanlarda biriken paralar haftalık olarak paylaştırılacak. İlk dağıtım 27/10/2008 Pazartesi günü yapılacak. Klan on kişiden fazlaysa, para üyelere eşit olarak dağıtılacak. Klan 10 kişiden az oyuncuya sahipse parası birikecek ve 10 kişilik bir klan olana kadar kimse para alamayacak.
Klanda 100 kiş var. Birikmiş para 1700 p ise klandaki herkese eşit olarak 17 p düşecek. Yani herkese eşit mi? Evete herkes eşit pay alacak.

Ben klana 500 p kazandırdım ben ne kadar alıcam?
Sende herkes kadar para kazanacaksın. Yani klana 500 p kazandıranla 5 p kazandıran arasında bir fark yok!

Her ikisi de eşit para mı kazanacak?
Evet her ikisi de eşit para kazanacak.

Vay be demek herkes eşit kazanacak
Evet
https://robotombow.hareketforum.net
Lazzow

MesajKonu: Geri: Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!!   Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!! Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 4:23 pm

Tamam eşitlik güzel birşeyde bir sorum olacak; galiba klanımızda olupta hiç para kazandıramayanlarda bu paralardan yararlancak., acaba para dağıtımından önce klan saysını 10'a düşürsek, para kazandıramayanları, savaşmayanları atsak daha akıllıca olmaz mı??? yada bu atmaların klana bi zararı olur mu?? zararı olmazsa peki bu üyelerin hiç bi garantisi yok o zaman. adamlar 10binlerce para kazandırıp yinede klandan atılablir desenize Suspect
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!!   Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!! Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 3:03 am

Valla işte klana adam alırken ya da bir klana girerken dikkat etmek lazım. Başkalarının emeğinden para kazanmaya çalışanları Klan lideri klandan atabilir. Ama iyi kazandıran, oynayan, yetenekli üyeleri klandan atmak uzun vadede Klan liderlerinin aleyhine olacaktır.
Şimdi bi oyuncu gelmiş, sırf klanda durduğu için bizim payımıza da düşen parayı azaltarak para kazanıyor. Bu adamı atmakta bir sakınca yok, hatta atmak diğer klan üyelerinin payını yükselteceği için faydalı bile olur.
İyi oynayan bir oyuncu da hem level hem de geçirdiği zaman olarak kendini çabucak belli edecek. Ben mesela klanımda böyle oyuncular olsun isterim.

Bir de mesela yeni oynmaya başlayan bir arkadaşımız geldi. Oynuyor ama parası ve seviyesi az. Kendini güçlendirmek için klan ona destek sağlamış olacak. Benim oyunu yeni oynamaya başlamış bir çok arkadaşım var. Onlara kendim para veremediğim için klan sayesinde destek olabiliyorum.
https://robotombow.hareketforum.net
alicük

MesajKonu: Geri: Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!!   Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 6:03 am

iyide klana level 2-3 de geliyorlar sonra 6-7 ye gelince çıkıyolar

Klanlarda para dağıtımı başlıyor!!!
1 sayfadaki 1 sayfası